Tamm Hehh Bahar Geldi Dedik Kaçıverdi...:(

Bu hafta cumartesi pazar evet BAHAR geldi güneş açıcak , tiril tiril,renkli renkli giyincezz,deniz kenarlarına gidicezz ,tatil programları yapıcaz,gece eğlencelerimize gidicezzz,açık hava konserlerine gidicezz,yazlık ayakkabılarımızı giyicezz ,yağmur yok ,soğuk yok derkenn eee yine geldi kışşş :((
Biliyorumki hepimiz artık gelsin diye sabırsızlanıyoruz kıyafetlerr ayakkabılar yazlıklar bikiniler herşeyimiz sanırım hazır ama giyicekk gün gelmiyokii evdemi giyicez bu kıyafetleri biz yaa çok mutsuzum :))) Bugün yarın ve cuma günü bol bol dua edicem sanırım bu yağmurlu hava geçsindee güneşli günlerimiz gelsin diyee Lütfen sizde benimle beraber dua edermisinizz :)) Belki hepberaber edersek tutarr :)) Bu hafta böle güzel 2 günden güneşli günden resim gösteriyim sizee içimiz kaynasınnn hemde bu çizmeleri bu sezon son giyişim olsun artık onları kutularında dolabımın tepesinee çıkarmak istiyorum.... (gerçi hep anneciğim kaldırıo ama hehe:)) 
Sevgilerr  Saygılarrr ....:)Yorumlar

 1. Hi girl, your blog is really really cool! I just love it and I'm following! Wow, your outfit is so pretty! I'd love if you visit me and follow mine too. It's so exciting meet and know about new people around the world.

  Kisses,
  Michelle Duarte fashion designer from Brazil.

  http://dailycatwalk.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. çok haklısın.bugün de yağmurluydu =( yağmurdan şikayet ettiğimiz yokda güneşte kendini göstersin artık =)
  http://habinos.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 3. Hi Michelle ı'm so happy ıf u lıke my blog very very thank you... And ı'm followıng u ..
  Habinos : aynen artık göstersn kendini güneş cok ama cok sıkıldm:)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İşte Rakı Sofrası Böyle Olur.... :)

İşte Rakı Sofrası Böyle Olur Volume bilmem Kac 😍

Bırak Dağınık Kalsın Saçların Ayyy Oyuncakların :)))